SON DAKİKA
Hava Durumu

İsrail’in amacı Nil’den Fırat’a kadar büyük Yahudi imparatorluğu kurmak (1)

Yazının Giriş Tarihi: 05.11.2023 01:02
Yazının Güncellenme Tarihi: 05.11.2023 01:06

Uygarlık tarihine baktığımızda bugün Gazze’de yaşanan soykırım ve vahşet insanlık adına utanç verici bir hal almış durumda. Terör devleti israil tarafından uygulanan soykırım, topraklarını genişletmeyi arzulayan gözü dönmüş siyonist yahudiler insanlığın yüz karası olduğunu, bir kez daha bize göstermiştir.

Tarih  insanlığın en tehlikeli milletinin Siyonist Yahudiler olduğu gerçeğini bir kez daha kanıtlamıştır bize; Gazze’de çoluk çocuk kadın demeden katleden bu zihniyet  ABD’de yanına alarak dünyaya meydan okumaktadır. Bugünlerde İnsanlık onuru ve hürriyeti yerlerde sürünmekte olup sömürü, vahşet ve zulmün hit yaptığı bir zaman diliminde  yaşamaktayız.  Ortadoğu ve İslam coğrafyası ile ülkemizin yaşadıkları, önceden hazırlanan strateji ve planların bir sonucudur…

Etrafımız adeta bir ateş çemberine dönmüş durumda bugün bölgemizde yaşananlara baktığımızda Siyonizm’in hedeflerinin, tahrif edilmiş Tevrat’taki düşünceleri ve Evanjelizm, Armagedon savaşlarının ne olduğunu bilmeden ve anlamadan olayları yorumlamak yanlış olur.

Yahudi mistisizmi MÖ. 400 lerde başlayarak günümüze kadar gelen bir dini yorumdur. Geleneksel Yahudilik ‟ten farklı birtakım özellikleri vardır. En temel kavramları Sefirot doktrini, (Mesih’in gelişinin çabuklaştırılması amacıyla insanları katletmek dahil her şey mubahtır.) İşte bu Yahudilik inancına genel olarak Kabalacılık denilir.

Türkiye BOP, kabala eksenli  Evanjelist ve Armagedon savaşları hayalinin olduğu bir  bölgede yer almaktadır. Siyonizm ve bunun teokratik devlet savunucusu İsrail, BOP ile ülkemiz üzerinden geçmişte hesaplar yaparak Türkiyenin  bu coğrafyada  lider ülke olmasını  ve gelişmesini engellemek için  terör örgütlerini destekleyerek, ülkenin enerjisini yok etmeyi,  israilin  kendi inanç ve akidelerine göre vadedilmiş toprakları almayı hedeflemektedir.

Bu idealler asırlar evvelinde tahrif edilmiş Tevrat’taki söylemler ile Siyonizm’in ortaya koyduğu bir hedeftir. İsrail bugün bu hedeflere ulaşmayı  ABD, İngiltere ve Vatikan üzerinden yürütmektedir.

Dünyanın en büyük dini grubunu oluşturan Hristiyan nüfusu 2,6 milyar iken dünyadaki Müslüman sayısına baktığımızda 2 milyarı aşkın Müslüman olduğunu görüyoruz. 193 ülkenin yer aldığı dünyamızda nüfusunun büyük bölümü Müslüman olan, ya da resmi dini İslamiyet olan ülkelerin sayısı 57 dir. Buna rağmen sömürü kan ve göz yaşı İslam coğrafyasındadır.

Emperyalistlerin 1000 yıllık amaçları sürüyor!

Gazze savaşı bize şunu göstermiştirki senaryosu daha önce yazılan bu siyonist, Armegedon savaşı bugünlerde ortadoğuda yaşanmaktadır. Günümüzde küreselciler nükleer, biyolojik ve kimyasal bir savaşın an meselesi olduğundan bahsederek, adım adım kıyamet senaryolarını oluşturmaktadırlar. Özellikle İsrail ve ABD deki  İsrail yanlısı lobiler bu ateşi körüklemektedirler.

Şii inancındaki klasik mehdi beklentisinin ötesinde Mehdinin gelişinin büyük bir savaşla çabuklaştırılabileceğine inananlar var. ‘Kral Davut soyundan Yahudi Mesih’in ve evanjelistlerin İsa Mesih’in ivedilikle gelmesini sağlamak için de bir Armagedon savaşı öngörülmektedir.’ (1) 

‘İngiliz Chatham House, Tavistock Enstitüsünden ABD’nin Dış ilişkiler Konseyine(CRF) kadar düzinelerce “milletlerarası” kuruluş aynı merkezlerden kontrol edilir ve yönlendirilir...

(Devamı yarın)

YAZARIN DİĞER YAZILARI

    Yükleniyor..
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.