SON DAKİKA
Hava Durumu

İsrail’in amacı Nil’den Fırat’a kadar büyük Yahudi imparatorluğu kurmak (2)

Yazının Giriş Tarihi: 06.11.2023 13:01
Yazının Güncellenme Tarihi: 06.11.2023 13:01

Hedef, Yeni Dünya Düzeni altında “Tanrı imparatorluğu” ismini verdikleri ezoterik bir dünya devleti kurmaktır. Yoksa hiçbir ilahi din ile bağları olmayıp sadece kitleleri ve orduları ikna için “dine başvuru” yapmaktadırlar.

Bunların ulaşmak istedikleri hedef:

1. Küresel merkez sermayenin dünyamızda tam egemenliğini sağlamak.

2. Yeryüzünün yönetiminin kayıtsız şartsız bir avuç “elit” tarafından yürütülmesini gerçekleştirmek.

3. Semavi dinleri bağdaştırılmış(senkretik) tek din haline dönüştürmek, bunun için de İslam’ı Hz. Muhammet ’siz hale getirerek “İbrahim’i dinler” potası içerisinde eritmek

4. Neo liberal demokrasi adı altında seçkinci bir faşist/sosyalist modelin insanlığa dayatılması.’ (2)

“Yeni Dünya Düzenini” gerçekleştirmek isteyen bu elitler üçüncü dünya savaşına, bölgesel düzeltme savaşları ve şoklar meydana getirerek hazırlanıyorlar.

Nitekim 11 Eylül 2001 de ateşlenen Büyük Haçlı seferiyle adlandırılan bu çılgın proje ve sonrası gelişmeler,

2008 mali krizi ve sonrası ekonomik gelişmeler,

Wikileaks hadisesi,

Arap baharı,

İslam peygamberi Hz. Muhammed’e ve Kuran’a yönelik seviyesiz saldırılar aynı merkezin organizasyonlarının bir kısmıdır.

Bazılarınca Danyal kehanetlerinin içerisinde Türkiye’ye de var. Bu yedi aşamaya ayrılan Danyal kıyameti Türkiye’nin Fırat havzasından Büyük Filistin denilen ve Ortadoğu’nun büyük bölümü anlamına gelen Armagedon bölgesinde kopacak dünya savaşı ile bitecek.

“Armagedon savaşı” öncelikle Amerika merkezlidir. İsrailli ve Amerikalı evanjelistlerin Ortadoğu’da bir an önce savaş çıkarmak istiyorlar. Evanjelist Siyonistler İsrail’in gerçekte kutsal bir savaşta olduğu ve sonunda Armagedon Savaşı’nın geleceği inancı her alanda belli çevrelerce topluma yayılmaya, zihinlere yerleştirilmeye çalışılıyor.

Amaçlanan BOP, Haçlı-Siyon ittifakı, Evangelizmdir!

Türkiye’de ve dünyada oluşan hadiselerle, varlığından haberdar edilmek istenen emperyalizmin dünyadaki devletler ile münasebetlerini, gizli planlarını deşifre eden, doğru teşhis için bir anahtar görevi gören gerçek emperyalizmin ne olduğunun bilinmesi ve anlaşılması gerekir.

Dostunu, düşmanını bilmeyen topluluklar ne millet ne de başarılı olabilirler. Dünyada yaşananlara dar açıdan değil de geniş açıdan bakılmalıdır. Dov Lior adlı Yahudi haham ne diyor; “Arz-ı Mevut (Büyük İsrail) hedefimize ulaşmak için ‘Kürdistan’ vaadiyle Kürtleri inandırıp, onları Türklerle çatıştırmak zorundayız!”

Dünyada milletlerin parçalanması, ülkelerin parçalanmasında, Şovenizmin temelinde Beynelmilel Siyonizm’in hedefleri, Amerika’nın menfaatleri vardır. Demokrasi adına yapılan çeşitli oyunlarla ülkelerin bölünüp parçalanmasının asıl sebebi, Nil’den Fırat’a kadar olan toprakların ele geçirilmesidir! Bunun için 1967 İsrail- Arap savaşından bu tarafa İsrail topraklarını büyüterek ilerliyor. Şimdi sırada Filistin toprakları, Suriye ve Irak’ın parçalanması, sonrasında diğerleri…

Yeni dünya düzeni kurulurken son safhada fethedilecek ülke “Edomdur” Türkiye topraklarını oluşturan Anadolu’nun ilk çağlardaki adı Edomdur. Kutsal metinlerde Yahova’ya göre Anadolu vadedilmiş topraklar içerisindedir.

ABD’nin üst istihbarat teşkilatı (National Intellligence Council-NIC) dört senede bir yapılan küresel eğilimler araştırmalarının sonucunu 10 Aralık 2012 de kamuoyuna açıklamıştı. Rapor 2030 yılının dünyasına ait “tahmin” ve dinamikleri ortaya koyuyor.

Türkiye’yi ilgilendiren en önemli tahmin “Bağımsız bir Kürdistan’ın Türkiye’nin gücü üzerindeki etkisi” ile alakalı. Bu raporda Türkiye’nin toprak bütünlüğünün tehdit altında olduğu ve ülkemizin önümüzdeki yıllar içinde 2030 kadar bölünebileceğine yer veriliyor. Milli istihbarat Konseyi yetkilisi Mathew Burrows, Suriye’deki hadiselerin bölgeye yayılmasının bunların sonucu olduğunu belirtti. (3)

(Devamı yarın)

YAZARIN DİĞER YAZILARI

    Yükleniyor..
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.