SON DAKİKA
Hava Durumu

Rockefeller’den çarpıcı itiraflar

Yazının Giriş Tarihi: 12.07.2023 13:22
Yazının Güncellenme Tarihi: 12.07.2023 13:22

Kıymetli okurlarım; Dünya’da meydana gelen Savaşlar, terör olayları, yoksulluk gibi birçok nedenlerden dolayı, dünya bir göç akınına sahne oluyor. Sanki kavimler göçü yaşanıyor.

Sizleri şöyle biraz geçmişe götürmek istiyorum, ikinci dünya savaşından sonra dünya soğuk savaş dönemine girdi ve dünya o tarihten bugüne gelinceye kadar, yeniden şekillenmeye başladı. İkinci dünya savaşından sonra ülkeler arasında anlaşmazlık, çatışmalar, darbeler, vb. birçok olay meydana geldi. İşte o tarihten bugüne kadar meydana gelen savaşlar,

1950-1953 Kore Savaşı

1955-1975 Vietnam savaşı

1967 Arap İsrail savaşı,

1978 da Rusya’nın Afganistan’ı işgali,

1979 Humeyni’nin İran devrimi,

1980-1988 yılları arasında 8 yıl süren İran-Irak savaşı,

1990 Iraklın Kuveyt’i işgaliyle başlayan körfez savaşı,

1995 İnsanlık dramının yaşandığı Avrupa’nın göbeğinde ki Bosna savaşı

1998 Kosova savaşı,

1999 NATO’nun dağılan Yugoslavya müdahalesi,

2003 Amerika’nın Irak’a bağımsızlık getireceğim diye 1 milyon Iraklıyı katlettiği ırak savaşı,

2008 Rus Çeçen savaşı,

2010 Arap baharı Tunus'ta başlamış, daha sonra Mısır, Yemen, Cezayir ve Ürdün'e sıçramıştır.

2011 Suriye İç savaşı

2014 Rusya’nın Kırımı ilhakı, 44 gün süren Azeri Ermeni savaşı ve halen dünyanın değişik bölgelerinde ülkeler arasında yaşanan gerilim ve çatışmalar. Dikkat edilirse her on yılda dünyada mutlaka savaş bir bölgede çeşitli nedenlerden dolayı çıkmaktadır.

Savaşlar neticesinde göçmen, mülteci ve sığınmacı kapsamında milyonlarca insan açlığın, sefaletin ve savaşın pençesinden kurtulmak için ülkelerini terk ettiler.

Tahminlere göre 2019 yılında yaklaşık 271 milyon 642 bin 105 uluslararası göçmen bulunuyor. Son otuz yılda uluslararası göçmen sayısı yaklaşık %78 oranında artış göstermiş durumda bunu BM kaynakları söylüyor.

Değerli okurlarım hiç düşündünüz mü acaba bu savaşlar neden, kim veya kimler tarafından niçin çıkartılıyor. Bu soruyu savaş karşıtı herkesin sorgulaması lazım, peki bu savaşlar için silahları üretip satan hangi şirketler, gelin onlara hep birlikte bakalım;

Dünyanın en büyük beş silah şirketinin tamamı Amerikalı.

1- Lockheed Martin,

Raytheon,

3- Boeing,

4- Northrop Grumman

5- General Dynamics.

En büyük 100 silah üreticisinin yarısı da ABD'de bulunuyor. 

Küresel silah ticaretinin yüzde 40'ın kontrol eden Amerikalı şirketler için her gerginlik ve savaş satışların artması demek.

İşte dünyayı bir kan gölüne çeviren bu silah şirketlerinin sahipleri Rockefeller ve Rothshild vb. ailelerin şirketleridir

Küresel para baronu ABD'li Siyonist (Yahudi) dolar trilyoneri David Rockefeller 102 yaşında 2017 yılında ölmüştür! Rockefeller, 100 yaşına girdiğinde yaptığı açıklamada "200. doğum günümü de kutlamak istiyorum." diye konuşmuştu.

Rotschild ve Rockefeller aileleri 300'ler komitesinin en bilinen hanedanlarıdır. Bunlara Küresel Kraliyetçiler denilmektedir. Siyonizm (Yahudilik) ideolojisinin başlarıdırlar. Türkiye'deki mason, rotaryen, lions kulüplerinin arkasındaki güç bunlardır.

ABD’li Yahudi bankacı iş adamı David Rockefeller, son yüzyılın en büyük itiraflarını yaptı. Rockefeler'in bu itirafları, aslında tarihi gerçekler!

‘İşte David Rockefeler’in söyledikleri:

 Türkiye'ye ''Marshall Yardımı'' ile el attık,

 1980 Darbesi bizim isteklerimiz doğrultusunda yapıldı,

 Özal, isteklerimiz doğrultusunda kapıları sonuna kadar açtı,

 Binlerce Türk genci uydurma ideolojiler uğruna can verdi,

 Türkiye'de para itibar gördü,

 Kürt Devleti projesini hayata geçirmek için önce örgüt kurduk,

 Türkiye bizim için çok önemli,

 Türkler medeniyetin beşiğidir,

 Bu mirasa el koymalıydık,

 Osmanlı'yı yıkmak zor olmadı,

 Hitler bizim tarafımızdan getirildi,

 İsrail Devleti Rothshild Ailesi’nin cömert mali desteğiyle kuruldu,

 Sovyetler Birliği'ne yeteri kadar ülke tahsis edilmiş, mali destek verilmişti,

 Çin, henüz kontrol edemediğimiz bir ülke,

Savaşlar ve darbeler bizim planımızdı,

Bütün ülke yönetimlerini kontrol altında tutuyoruz,

Mafya ve kaçakçılık olayları bizim iznimiz olmadan yapılamaz,

5 milyar insan, bizim 1 milyar insanımız için çalışır,

‘Türkiye hakkında biraz daha durmak istiyorum; çünkü dünyadaki en stratejik konumdaki ülkedir ve bizim için çok önemlidir.

Nedenlerine gelince:

Bir kere Büyük İsrail Devleti topraklarının su kaynaklarının önemli bir kısmı şu anda Türkiye’ye aittir.

İkincisi, Müslüman ve demokratik bir ülke olarak bu konuda öncü bir ülkedir. İslamiyet’i yıkmak istiyorsak önce Türkiye’den başlamalıyız.

Üçüncüsü, Avrupa ve Asya arasında bir köprü durumdadır.

Maden, petrol, doğalgaz gibi zengin yer altı kaynaklarına sahip Ortadoğu ve Kafkasya’ya hâkim olmak istiyorsak bu ülke elimizin içinde olmalıdır. Ortadoğu hemen hemen elimizde sayılır. Kafkasya ve Orta Asya’daki diğer Türk devletleri de yakında darbelerle kargaşaya boğulacaklar ve avucumuzun içine düşecekler.

‘Bu Türkler aslında birleşip bir araya gelseler karşılarında hiçbir güç duramaz. Bu yüzden böyle bir olasılığa karşı, ajanlarımız her an tetikte bekliyorlar. Türk devletlerinde kilit mevkilerdeki adamlarımız, aralarında en ufak bir yakınlaşma sezdiklerinde hemen istikrarı bozacak olaylar ve darbelerle bunu önlüyorlar’ diyor.

Rockefeller, ölmeden önceki basına verdiği bu kapsamlı demeciyle, dünyanın bütün gücünü ellerinde bulundurduklarını ve yenilmez güç oldukları imajını dünyaya vermektedir.

Bu Siyonist Yahudilerin amacı; ülkeler arasında kaos, savaş, iç çatışma, darbeler çıkartıp, ülkeler bu sarmalın içinde debelenip dururken, onlar ise kendilerine göre ‘arz-ı mev’ut denilen  idealin gerçekleşmesi için çaba göstermektedirler

YAZARIN DİĞER YAZILARI

    Yükleniyor..
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.