SON DAKİKA
Hava Durumu

“Bursa bizim, Türkiye hepimizin.”

Yazının Giriş Tarihi: 27.03.2024 11:18
Yazının Güncellenme Tarihi: 27.03.2024 11:18

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman; önceki gün MHP İl Başkanı Muhammed Tekin ve örgütünün verdiği iftar yemeğine katıldı.

Her zamanki gibi Türk Milliyetçiliğini ve sevgisini dile getirdi Büyükataman.

“Milliyetçi Hareket Partisi olarak Ülke İçin Var Olduk, Bir Ülküye Yar Olduk. İstikbale dair umutlarımızı birlik ve beraberlik içerisinde tazeledik. İnanıyorum ki; Milliyetçi Hareket Partisi’ne mensup her dava arkadaşımız Kızılelma yolunda yılmadan, yorulmadan azimle çalışacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin kararlı ve vizyonlu duruşu Türk ve Türkiye Yüzyılının gücüne güç katacaktır. DEM’lenmiş, özünden koparılmış CHP’nin Türkiye’nin geleceği önündeki en büyük engel olduğunu görüyoruz. CHP demek yönetim krizi demektir. 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde şehirlerimiz merkezi yönetimle uyumlu, üretken belediyecilik anlayışına kavuşmalı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin yükselişine hız katmalıdır. 31 Mart 2024 bir yerel seçim değil Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğinin muhafazasıdır. Cumhur İttifakı olarak bu sorumluluğun bilinci ile Bursa’mızda tam bir uyum içerisinde, azim ve kararlılıkla çalışacağız. Tüm adaylarımızın yanında tam bir birliktelik halinde, “Ayırmadan, Ayrışmadan, Yerelde İktidar, Ülkede İstikrar” diyerek Türk milletinin zaferi için kenetleneceğiz. Büyükşehir de ve tüm ilçelerimizde Cumhur İttifakı’nın zaferi için “Merkezden Yerele, İstikrarı Bozmadan Umuda Doğru” aziz milletimizle omuz omuza mücadele edeceğiz. Bizim belediyecilik anlayışımız insanı önceleyen, her vatandaşımızın en iyi hizmeti hak ettiğine inanan, şehirlerimizi Türk Devri’ne yakışır yönetim anlayışına kavuşturmayı hedefleyen bir anlayıştır. İşte bu kararlılık ve inanmışlıkla diyorum ki; Bursa bizim Türkiye hepimizin. Ne Mutlu Türküm Diyene.”

Her zaman yazdım.

Milliyetçi Hareket Partili kadrolar ülkelerini seven ve davaları için yıllarca canlarını, kanlarını veren olmuşlar.

1980 öncesi de, sonrası da yılmamış, bıkmamış ve kaçmamışlardır.

Onların tek amacı Türkiye’nin kalkınması ve Türk Milletinin her alanda başarılı olması, zafere ulaşmasıdır.

Yılmadan, yorulmadan yollarına devam etmişlerdir.

Ve bunun onurunu da her zaman yaşayan olmuşlardır.

Türkiye’de yaşayıp ta, Ne Mutlu Türküm Diyene diyemeyenler,  İstiklal Marşımız okunurken ayağa kalkmayan zibidiler Milliyetçi Hareket Partili kadroları dinlemeli, seyretmeli ve öğrenmeli.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

    Yükleniyor..
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.