SON DAKİKA
Hava Durumu

Olmazsa olmazımız nedir?

Yazının Giriş Tarihi: 22.03.2024 14:42
Yazının Güncellenme Tarihi: 22.03.2024 14:42

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman'ın açıklaması.

Öztürk Yılmaz ve Ümit Özdağ hakkında konuştu Büyükataman...

 “Türk devletinin ciddiyetinden habersiz, Milliyetçi Hareket Partisinin Milli duruşunu idrak edemeyen, devlet görevini eline yüzüne bulaştırıp kaçan Öztürk Yılmaz’ın Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve partimizle ilgili sözleri düpedüz soytarılıktır. Ayrıca, Türk kelimesine dahi alerji duyan, Atatürk’ün CHP’sini kandile, Türk ve Türkiye düşmanı karanlık şebekelere teslim eden Kılıçdaroğlu ile gizli protokoller imzalayarak milletimizin iradesini pazarlayan sözde Milliyetçi Özdağ’ın sözleri ise ikiyüzlülüğün daniskasıdır. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin taşıdığı Türklük şuuru, Milliyetçi Hareket Partisi’nin misyonu, Cumhur İttifakının duruşu, sizin ufakçı ve satılık zihninizin idrak edebileceği seviyenin çok ötesindedir. MHP’ye ve liderimize saldırmak haddiniz değildir. Atatürk’ün ismini ağzınıza almanız istismar çabanızdan başka bir şey değildir. Sizin piyonluğuna soyunduğunuz efendilerinizin de sizin de maskeniz 14 ve 28 Mayıs’ta bizzat Türk milleti tarafından düşürülmüştür. Sinsi hesaplarınız her zaman olduğu gibi yine büyük Türk Milletinin iradesiyle yerle bir olmaya mahkûmdur.”

Ne demişti Ümit Özdağ?

“Erdoğan Türkiye’yi neden kurtaracak? Erdoğan AKP Genel Başkanı olarak kurtarıcı lider ise MHP’ye ne gerek var? Kapatın partiyi, Ak Parti’ye katılın. Sevgili Türk Milliyetçileri, sevgili MHP’li kardeşlerim, sizleri seçimlerden sonra PKK ile 2. Müzakere sürecini başlatacağı, Anayasamızın ilk üç maddesini değiştirmeye çalışacağı anlaşılan AK Parti’ye değil, Zafer Partisi’ne oy vermeye davet ediyorum”

Bir partinin; diğer partinin iç işlerine karışması ne kadar doğru?

Gerek Öztürk Yılmaz ve gerekse Ümit Özdağ’ın açıklamaları yalnızca kendilerini tatmin etmek ve taraftarlarının ağızlarına birer parmak bal çalmak gibi.

Türklük, Milliyetçilik, Cumhuriyet, Bağımsızlık.

Ulu Önderimiz tek Liderimiz Mustafa Kemal Paşa.

Hepimizin olmazsa olmazı olmalıdır.

Türkiye; ne Arabistan’dır, ne ABD, ne Rusya?

Olamaz da.

Burası Tek Liderimiz Atatürk’ümüzün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’dir.

Nedir her zaman söylediğimiz?

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Bunu içine sindiremeyen, söyleyemeyenlerle hiçbir Türkün işi olmaz.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

    Yükleniyor..
    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.